وبلاگ چیتا وب


blog post
یک برند قوی و شناخته شده به آینده کسب و کار شما کمک خواهد کرد و حتی ارزش تجارت شما را توسط به کار گیری اهرم نفوذ در صنعتتان افزایش می دهد، از این طریق بدلیل جایگاه مناسبتان در بازار فرصت های سرمایه گذاری جذابی بدست خواهید آورد ...

ما با سابقه ای در بازاریابی و تبلیغات همیشه از اهمیت ساخت یک برند تجاری قوی آگاه بوده ایم. یکی از دلایل موفقیت برخی از برند های تجاری ، دقت در ساخت و پروش برند است.
برندینگ یعنی : یک عمل بازاریابی که از طریق آن یک شرکت، نام، نماد یا طرحی که به عنوان متعلقات شرکت قابل تشخیص باشد، ایجاد می کند، با به کار گیری این استراتژی مصرف کنندگان براحتی می توانند محصولات شما را شناسایی کنند.
اما نام تجاری بیش از یک آرم یا رنگ شرکت است، برندینگ هر اقدامی که شما بعنوان تجارت انجام می دهید را پوشش می دهد. هر چیزی که تصوراتی از تجارت شما در ذهن مشتریان و تولید کنندگان ایجاد کند نام تجاری شما است.

 1. برندینگ به شهرت شما کمک خواهد کرد !
 2. یک تصویر قدرتمند و یکپارچه که اغلب با یک لوگوی طراحی شده خوب شروع می شود به شما در شروع تجارتتان کمک زیادی خواهد کرد. این استرتژی باعث می شود که مشتریان براحتی شما را به رسمیت بشناسند، بخاطر بیاورند و محصولات و خدماتتان را به دیگران توصیه کنند.
  یک لوگوی عالی و قدرتمند، به سادگی در ذهن ها خواهد ماند و در نگاه اول ذهنیت درستی در مخاطبان مد نظرتان ایجاد خواهد کرد. همچنین لوگوی شما باید در وب سایت ، پروفایل های رسانه های اجتماعی، کارت ویزیت و محل کسب و کار فیزیکیتان درج شود.

 3. برندینگ به موفقیت شما در سرمایه گذاری کمک خواهد کرد !
 4. یک برند قوی و شناخته شده به آینده کسب و کار شما کمک خواهد کرد و حتی ارزش تجارت شما را توسط به کار گیری اهرم نفوذ در صنعتتان افزایش می دهد، از این طریق بدلیل جایگاه مناسبتان در بازار فرصت های سرمایه گذاری جذابی بدست خواهید آورد .

 5. نام تجاری معتبرانگیزه و رضایت کارکنان را افزایش می دهد !
 6. یک برند تجاری ارزشمند و قابل احترام غرور و انگیزه را در کارکنان افزایش خواهد داد، رضایت و خشنودی کارمند از شغلش یکی از دلایل برندینگ قدرتمند است.

 7. نام تجاری به اعتبار شما در بازار کمک خواهد کرد!
 8. یک نام تجاری با ظاهر حرفه ای و اسراتژیک به شما در جلب اعتماد مصرف کنندگان، مشتریان و تامین کنندگان کمک بسزایی خواهد کرد.
  مردم بیشترعلاقه مند به تجارت با شرکت هایی هستند که نام و لوگوی تجاری حرفه ای و فوق العاده ای دارند، داشتن یک برند این تصور را در مردم ایجاد خواهد کرد که قطعا شما در صنعتتان تخصص دارید و جامعه مصرف کننده براحتی به محصولات و خدماتی که ارائه می دهید اعتماد خواهد کرد.

 9. برند معتبر تبلیغات شما را حمایت می کند!
 10. اگر برند قدرتمندی داشته باشید ساختن تبلیغات قدرتمند هم کار آسانی خواهد بود. تبلیغات می توانند به بزرگی و گرانی تبلیغات تلویزیونی، مطبوعات و رادیو باشند .

 11. مشتریان جدید به صنعتتان جذب خواهند شد
 12. یک نام تجاری خوب شرایط را برای افزایش مراجعات تجاری فراهم می کند. نام تجاری قدرتمند به طور کلی به این معنی است که احساس مثبتی از شرکت شما در میان مصرف کنندگان وجود دارد و آن ها به این خاطر علاقه مند به تجارت با شما هستند که تجارت شما دارای شهرت و اعتبار قابل توجهی است .

برند شما چه قدرتی دارد ؟

آیا شما یک استراتژی برنامه ریزی شده خوب برای نام تجاریتان دارید؟
یا یک برند قدرتمند که ارزش و ویژگی های واقعی تجارتتان را منعکس می کند ؟
یا اینکه پس از خواندن این مقاله حس وحشت و نا امید کننده ای نسبت به برندتان دارید ؟
وب سایت ما شامل مقاله های آموزشی است که به شما نشان می دهد، چگونه یک کسب و کار قدرتمند یا نام تجاری مستقل ایجاد کنید .

منبع:

talentedladiesclub.com

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط با این پست:

about author

محدثه قاسمی

فارغ التحصیل مهندسی صنایع، مترجم و متخصص در زمینه تجارت الکترونیک و بازاریابی نوین

دیدگاه ها

دیدگاهی بگذارید: