وبلاگ چیتا وب


blog post
یکی از بهترین راه ها برای پیشرفت تجارتتان از طریق ارجاعات است، یکی از بهترین مشتریان ثابت و وفادار خود را پیدا کنید و به آن ها بسپارید شما و تجارتتان را به دیگران توصیه کنند...

در این دنیای بزرگ و شلوغ پیدا کردن یک راه منحصر بفرد برای خودتان و نگه داشتن تجارتتان بسیار اهمیت دارد .
انجام تجارت توسط خودتان ممکن است یک کار دشوار و پراضطراب باشد، اما نگران نباشید راه های بسیار زیادی برای انجام این کار وجود دارد، قطعا داشتن یک رسانه اجتماعی یکی از موارد بسیار مهمی است که نباید نادیده گرفته شود، اما افراد بسیار زیادی از سایت های مختلف استفاده می کنند، پس گم شدن در این هیایو براحتی امکان پذیر است . تنها داشتن یک وب سایت برای مطرح شدن در دنیا کافی نیست !
گزینه های زیادی غیر از فیس بوک، توییتر و اینستاگرام وجود دارند که می توانند به شما و تجارتتان درمطرح شدن و به نوبه خود، فروش محصولاتتان کمک کنند.
این مقاله مناسب کسانی است که هیچ گونه برنامه بازاریابی 100 درصد تضمین شده ای ندارند، در این مقاله چند راه خاص و منحصر بفرد برای جهانی شدن نامتان، فروش خوب و پیدا کردن مشتری ها ی جدید ذکر می کنیم .

 1. از محله خود شروع کنید !
 2. این یک رویای خوب است که بر بازار جهانی غلبه کنید، اما قبل از رسیدن به آن رویای بزرگ، ازمحله خود شروع کنید، راهی برای مطرح شدن در مجله ی محلی پیدا کنید .
  از طریق انتشار مطبوعات، صفحه رویدادها یا تبلیغات، با آگهی مقاله تبلیغاتی تماس بگیرید ببینید برای تبلیغات متناسب با بودجه شما و مطرح شدن، چه نوع معاملاتی می توانید انجام دهید .
  چه نوع رویداد ها و اتفاقاتی در محله شما رخ می دهد؟ به اتحادیه کسب و کارتان بپیوندید. آیا سازمان های حرفه ای در شهر شما وجود دارد ؟ آن ها را پیدا کنید سپس به آن ها ملحق شوید . یکی از بهترین راه های شناخته شدن در جامعه درگیر شدن فعالانه با مردم و بیزینس من هایی که شهر را اداره می کنند، است .

 3. شرکت در کنفرانس ها
 4. confrence

  یکی از بهترین راه های ملاقات با مردمی که اهداف یکسانی مثل شما دارند، حضور در کنفرانس ها است که این می تواند فوق العاده انرژی بخش و همچنین الهام بخش باشد. با حضور درکنفرانس قادر خواهید بود با دیگرصاحبان تجارت ارتباط برقرار کنید که راه را برای پیدا شدن مشتریان جدید باز می کند. در صورت امکان بجای تنها شرکت کننده بودن، راهی برای شرکت در کنفرانس بعنوان عضو هیئت مدیره یا میزبان پیدا کنید. این کار شما و محصولاتتان را در معرض دید جهانی قرارخواهد داد .

 5. ارائه سخنرانی
 6. اگر شما تجارت خودتان را دارید، احتمالا مجموعه ای از مهارت ها و تخصص هایی دارید که چشم اندازی فوق العاده از محصولاتتان را ارائه می دهد، پس با ارائه سخنرانی در کنفرانس ها آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارید.

 7. ارائه محصول جدید و تبلیغات
 8. بعنوان یک صاحب تجارت، شما بدون شک دقیقا می دانید در صنعت چه اتفاقی رخ می دهد. پس اگر شما محصول جدید و خاصی برای ارائه به جهان دارید، تمام تلاش تان را انجام دهید تا چیزی که تا بحال کسی ارائه نداده است را به بازار تجارت عرضه کنید. سپس آن را با سایت های خبری به اشتراک بگذارید تا تجارت کوچکتان را گسترده تر کنید.
  یکی از بهترین راه هایی که مردم را به چیزی که قصد دارید ارائه دهید علاقه مند می کند، تبلیغات است، این لزوما نباید محصول شما باشد، تبلیغات می تواند یک راه تاثیر گذاربرای اینکه مشتری هایتان را به جلوی درب مغازه تان بکشانید باشد و همینطور بازدید از وب سایتتان. محصولات ارزشمندی با طرح لوگویتان روی آن ها ، مثل دفترچه تلفن، خودکار، تقویم، ساعت و غیره ارائه دهید. این راه کار، شما را برای همیشه در ذهن ها نگه خواهد داشت، بخاطر داشته باشید که مصرف کنندگان متوجه حسن نیت شما می شوند و شما را با تجارت های بیشترآشنا می کنند.

 9. کارت ویزیت تان را پخش کنید
 10. این یکی ممکن است زیاد در ذهن ها نماند، به همین خاطر خودتان را فقط به کارت ویزیت محدود نکنید بعضی از تجارت های محلی برای غلبه کردن بر تجارت های دیگر استراتژی خاصی پیاده می کنند یا خدماتی ارائه می دهند. پس مطمئن شوید کارت های تجارتتان را با شانس برنده شدن به دست مشتری رسانده اید، چطور است اطلاعاتتان را در رستوران ها وهتل ها بگذارید ؟ کارت ها را در جایی قرار دهید که مردم ممکن است به آن ها نیاز پیدا کنند و هرزمان که شانس دادن کارت به دیگران داشتید اجتناب نکنید .

 11. ایمیل بزنید
 12. فرستادن اطلاعاتتان توسط ایمیل به مشتری شانس روبرو شدن با مشتریان بالقوه را به شما می دهد، جهان از ایمیل و نامه های الکترونیکی مملوء است چرا برای درست کردن یک ایمیل وقت نمی گذارید؟ چیزی که باعث می شود مورد توجه قرار بگیرید، راه های زیادی برای ذخیره کردن بودجه پروژه شما وجود دارد مثل استفاده از چاپ آنلاین و خدمات پست الکترونیکی .

 13. با دیگر تجارت ها همکاری کنید
 14. Cooperation

  همکاری کردن با تجارت های محلی دیگر، یک راه خوب برای رسیدن به مشتری هایتان است در واقع مشتریان آن ها و مشتریان بالقوه جدید. میزبانی یک جلسه و گردهمایی با تاجران دیگر که به نفع هر دوی شما است، همچنین محصولاتی که قرار است ارائه دهید را از این طریق می توانید معرفی کنید .

 15. رفتار مناسب با مشتریان
 16. مشتریان بطور باورنکردنی می توانند افراد دشواری برای معامله کردن باشند بخصوص زمانی که انتظار دارند با آن ها به درستی رفتار شود حتی وقتی که آن ها روبراه نیستند، معامله کردن با این مردم می تواند خیلی خسته کننده باشد. اما فراموش نکنید که بدون آن ها شما هم تجارتی نخواهید داشت، با هر کسی با لبخند و مهربانی رفتار کنید بخصوص زمانیکه در حال دیوانه کردن شما هستند .

 17. ارجاعات
 18. یکی از بهترین راه ها برای پیشرفت تجارت از طریق ارجاعات است، یکی از بهترین مشتریان ثابت و وفادار خود را پیدا کنید و به آن ها بسپارید شما و تجارتتان را به دیگران توصیه کنند در عوض برای کار با ارزش و تعهدی که متقبل شده اند محصولات و تخفیفات بخصوصی و یا اینکه اولین فرصت دیدن و خریدن کالاهای جدید را به آن ها بدهید. پس با داشتن یک وب سایت به راحتی می توانند مشتریان دیگر را به سایت شما ارجاع دهند.

جهان در حال رشد و توسعه است، شرایط برای تجارت هایی که می خواهند دیده شوند و مشتریان جدید پیدا کنند سخت تر می شود، داشتن یک وب سایت و راه و روش هایی که ارائه دادیم به شما کمک زیادی خواهد کرد.

منبع:

entrepreneur.com

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط با این پست:

about author

محدثه قاسمی

فارغ التحصیل مهندسی صنایع، مترجم و متخصص در زمینه تجارت الکترونیک و بازاریابی نوین

دیدگاه ها

دیدگاهی بگذارید: