وبلاگ چیتا وب


blog post
اگر شما تنها از طریق اینترنت قصد انجام تجارت دارید و یا اینکه قصد دارید جریان درآمد جدیدی را به تجارتتان اضافه کنید ممکن است مایل به پذیرش تبلیغات محصولات شرکت های دیگر در وب سایتتان باشید...

اگر شما تنها از طریق اینترنت قصد انجام تجارت دارید و یا اینکه قصد دارید جریان درآمد جدیدی را به تجارتتان اضافه کنید ممکن است مایل به پذیرش تبلیغات محصولات شرکت های دیگر در وب سایتتان باشید.
چه کسی دوست ندارد چند دلار پول اضافی بدون هیچ گونه تلاشی به جیب بزند ؟ فقط چند تبلیغ از محصولات مختلف را در سایتتان قرار دهید و صبر کنید تا درآمد چندانی به جیب بزنید به همین سادگی .
بخاطر بسپارید که ضرورتی ندارد وب سایتتان برای شرکت هایی که به دنبال مکان تبلیغات هستند جذاب ودیدنی طراحی شود، در واقع شما به ترافیک زیاد و یک مکان مناسب برای تبلیغات نیاز دارید.
راه هایی برای کسب درآمد از طریق تبلیغات در سایتتان وجود دارد، ساده ترین و اغلب موفق ترین آن ها عبارتند از :

 1. تبلیغ محصولات وابسته در سایت
 2. پیوستن به برنامه های موسسات وابسته به شرکت های دیگر، یکی از ساده ترین راه های شروع تبلیغات اینترنتی است، از نظر فنی وقتی لینک های مرتبط، تبلیغاتی نیستند آن ها به شما اجازه می دهند که از طریق ترویج محصولات دیگری کسب پول و درآمد کنید .
  بازاریابی وابسته یعنی شما محصولات دیگران را تبلیغ و ترویج می کنید و برای هر فروشی که انجام می دهید، کمیسیون می گیرید .
  فروش رابطه ‌ای نوعی از بازاریابی است که محصولات و خدمات دیگران را در قبال دریافت کمیسیون برای فروش یا ارئه خدمات در سایت، وبلاگ یا از طریق لینک هایی که در اختیار شما قرار داده می شود بصورت آنلاین به کاربران دیگر معرفی کنید. برای مثال سایت‌ها برای ارجاء بازدید کنندگان جدید یا خریداران جدید هدیه یا مبلغی را به شخصی که معرفی را انجام داده پرداخت می‌کنند.
  بعنوان یک وابسته، هر زمان که کسی برای خرید محصولات به وب سایت شما مراجعه کند شما حق کمیسیونی دریافت خواهید کرد، برای ترغیب فروش محصولات، شما باید یک بنر تبلیغاتی ایجاد کنید که به سایت های وابسته لینک شود و یا اینکه یک خبر نامه تبلیغاتی مربوط به محصولات آن ها منتشر کنید، هزینه این تبلیغات برای موسسات وابسته به شرکت ها متفاوت است بعضی ها ممکن است حق کمیسیون 10 درصدی پیشنهاد کنند در حالیکه بعضی ها هم حق کمیسیون 50 درصدی دریافت می کنند.
  شما باید بهترین معاملات را برای خودتان و متناسب با وب سایتتان انجام دهید بعضی از طرفداران تبلیغات اینترنتی از طریق امضاء چندین موسسه وابسته، کسب درآمد می کنند. در صورتی که آن ها هیچ محصولی از خودشان ندارند، اما این یک استرتژی برای مبتدیان نیست، پس زمان بیشتری قبل از پذیزفتن هر گونه تعهدی برای بررسی این موسسات بگذارید.

  تعدادی از از شبکه های وابسته

  شما همچنین می توانید با تبلیغات ازطریق شبکه های وابسته کسب درآمد کنید که این بعنوان بازاریابی وابسته شناخته شده است و راه های بسیاری برای ترویج محصولات ازاین طریق وجود دارد.
  اما آسان ترین راه برای ایجاد بازاریابی وابسته سودآور، نمایش بنر های تبلیغاتی و یا استفاده از لینک در محتویات صفحه است.
  کسب درآمد از طریق شبکه های مرتبط و وابسته بهم بطورعمده با شبکه های تبلیغات مثل Adsense یکسان است تنها با یک تفاوت بزرگ و آن هم اینکه شما تنها زمانی که شخصی بر روی تبلیغات کلیک می کند مبلغی را دریافت می کنید.

   Amazon Associates
   Commission Junction
   MaxBounty
   NeverBlue

  حالا آن اقدام (کلیلک) با عضویت در خبرنامه تبلیغاتی یا خبرنامه وب سایت، پر کردن فرم، نظر سنجی مختصر و ...می تواند به خرید یک محصول منجر شود .

 3. تبلیغات هدفمند بوسیله ی Google AdSense
 4. یکی از ساده ترین راه ها برای بدست آوردن هزینه تبلیغات، نمایش تبلیغات از طریق وب سایت است که البته نیازمند ثبت نام در یک یا چند شبکه تبلیغاتی است .
  بهترین انتخاب برای صاحبان وب سایت وقتی صحبت از تبلیغات شبکه ای خوب می شود، Google Adsense است.اگر چه در حال حاضر تعداد زیادی جایگزین برای Adsense وجود دارد که در حال رقابت شدید با Google Adsense هستند .
  برنامه Google AdSense شما را قادر می سازد تا از طریق تبلیغات در سایتتان کسب درآمد کنید، چگونه ؟ با قرار دادن تبلیغات متنی متداول در صفحات، توسط گوگل .
  تبلیغات در باکس های مستطیلی شکل در اطراف سایت یا درمیان صفحات وب با کلمه "Ads by Google" نمایش داده می شوند. این تبلیغات برای شرکت های تجاری که از برنامه Google\'s pay-per-click استفاده می کنند، انجام می شود. این تبلیغات محتوای سایت شما را نشان می دهد، بنابراین اگر سایت شما یک کتاب مربوط به کنکور معرفی می کند، برای مثال تبلیغاتی که در سایت شما ظاهر می شود مربوط به دانش آموزان کنکوری خواهد بود.
  Google AdSense به عنوان یک ناشر، هر زمانی که یک بازدید کننده به سایتتان مراجعه می کند و بر روی یکی از AdWords ها کلیلک می کند پولی به جیب می زنید !
  اگر ترافیک هدفمند زیادی برای سایتتان بگیرید و بازدیدکنندگان به محصولات تبلیغاتی شما علاقه مند باشند به این معنی است که شما یک منبع درآمد جدید از درآمد قبلی تان خواهید داشت.
  بهتر از همه این که Google AdSense برای اشتراک رایگان و همینطور بسیار آسان است، گوگل تمام تلاش خودش را برای دریافت تبلیغات مرتبط با سایت شما انجام می دهد شما فقط به جمع آوری درآمدتان بپردازید !
  نکته مهم : تبلیغات گوگل برای همه سایت ها جواب نمی دهد، پس قبل از گذاشتن تبلیغات در سایت حتما آن ها را تست کنید مسلما شما نمی خواهید اعتبارتان را در بازارهدف از دست بدهید .
  قبل از درخواست هر شبکه ، مطمئن شوید که سایت شما فعال و آماده است. بسیاری از شبکه ها مانند Adsense اگر سایت شما در حال ساخت باشد یا صفحات کافی نداشته باشد درخواست شما را رد می کند. بنابراین، قبل از درخواست، مطمئن شوید که سایت شما قبل از استفاده مطابق با استاندارها بالا آمده است.

  تعدادی از شبکه های تبلیغاتی CPC/PPC

  صدها شبکه های تبلیغاتی وجود دارد،اما فقط تعدادی از آن ها هستند که تبلیغ کنندگان استفاده می کنند و ارزش نشان دادن آن تبلیغات را در سایت شما دارند

   Google Adsense
   Media.net
   Bidvertiser
   Kontera

  با این نوع تبلیغات شما با هر کلیک مبلغی دریافت می کنید .

 5. با شرکت هایی که بطور مستقیم از شما درخواست تبلیغات دارند کار کنید
 6. اگر سایت شما تقریبا ترافیک زیادی دریافت کرده است سعی کنید سایت هایی را انتخاب کنید که محصولات مکمل ارائه می دهند و مثل شما بازار یکسانی را هدف قرار داده است.
  برای مثال، اگر شما یک مزون لباس عروس دارید، می توانید به گل فروشی محلتان مراجعه کنید تا ببینید آیا مایل به تبلیغ دسته گل عروسشان در سایت شما هستند؟
  یک آگهی در سایت شما به عنوان یک توصیه از محصولات آن ها است و ممکن است عروس های زیادی به سایت آن ها سر بزنند و به این معنی است که تبلیغات شما موفق بوده است .
  با شرکای بالقوه تبلیغات اینترنی بطور حرفه ای ارتباط برقرار کنید، بجای ایمیل زدن، از طریق تلفن با آن ها تماس بگیرید زیرا جامعه شما بسیار شخصی و حرفه ای است آماده باشید تا اطلاعات تجارت و ترافیک سایتتان را با آن ها در میان بگذارید و مهم تر از همه مطمئن شوید که دارای اعتبار و شهرت هستند، اگر شما با یک شرکت مشکوک شراکت کنید قطعا اثرات مخربی بر روی تجارت شما خواهد داشت .

 7. ترافیک سایت را افزایش دهید
 8. ترافیک هدفمند به طور خاص، مهم ترین بخش پازل در اینجاست. با ترافیک بیشتر در وب سایت، احتمال دارد پول بیشتری بدست آورید.
  راه های مختلفی برای ایجاد ترافیک وجود دارد مثل ارسال دعوت نامه و مشارکت در انجمن در شبکه های اجتماعی و موارد دیگر.

 9. آزمایش کنید
 10. این یک بخش بسیار پر اهمیت در فرآیند است، شما باید وضعیت قرار گرفتن تبلیغات بر روی سایتتان را آزمایش کنید، یک تغییر ساده در رنگ آگهی ممکن است تغییرات دیگری نیزبه همراه داشته باشد .
  از آزمایش رنگ ها، سبک ها و حتی محل تبلیغات خود مطمئن شوید تا مناسب ترین راه سودآوری را تضمین کنید.
  کسب درآمد از طریق سایت تنها قرار دادن تبلیغات و گرفتن چک پرداخت نیست، برای این که بهترین استراتژی های تبلیغاتی انجام شوند ، تحقیقات و آزمایش های زیادی در رابطه با سایت مورد نظر نیاز است.
  زمانی که شما استراتژی های تبلیغاتی اینترنتی که برای سایت شما کارایی بیشتری دارند را کشف می کنید می توانید یک محصول دیگر را تبلیغ کنید، سپس یکی دیگر را امتحان کنید به زودی تمام آن جریان های درآمد اضافه شده، موجب افزایش سود شما خواهند شد .

  زمانی که ترافیک سایت شروع می شود، شما متوجه رشد درآمدتان خواهید شد و بسته به محتوای سایتتان و انواع تبلیغاتی که نمایش داده می شود مبلغی دریافت می کنید و درموارد نادری فقط با هر کلیک .
  هزینه شبکه هایی مانند Google Adsense باید بصورت ماهیانه پرداخت شود، هزینه برخی از شبکه ها (معمولا شبکه های وابسته) بصورت پرداخت هفتگی است.

فروش مستقیم فضای تبلیغات

این گزینه معمولا برای سایت های بزرگ تر که ترافیک خوب دارند، عالی است شما براحتی می توانید یک صفحه تبلیغ ایجاد کنید تا کاربران هزینه ها و محل دقیق قرار گرفتن آگهی هایشان همراه با برخی از آمار وب سایت ها را مشاهده کنند. (بازدید صفحات، بازدید کنندگان روزانه و غیره).
این متد ها راه و روش های عالی و اثبات شده ی کسب درآمد از طریق تبلیغات است بطور اساسی،هر زمان که فضایی برای تبلیغات داشتید می توانید از طریق آن ها با ایجاد تبلیغات کسب درآمد کنید.

منبع:

entrepreneur.com moneypantry.com

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط با این پست:

about author

محدثه قاسمی

فارغ التحصیل مهندسی صنایع، مترجم و متخصص در زمینه تجارت الکترونیک و بازاریابی نوین

دیدگاه ها

دیدگاهی بگذارید: