وبلاگ چیتا وب


blog post
زبان های ارائه داده شده توسط این محیط JavaScript، Python و PHP می باشند پس توسعه دهندگان قبل از شروع کار نیاز به دانلود این زبان ها نخواهند داشت...

آمازون، پس از ایجاد Cloud9، محیط یکپارچه توسعه نرم افزار (IDE) خود را مبتنی بر ابر راه اندازی وآن را AWS Cloud9 نامگذاری کرد.
این محصول به این دلیل مورد توجه قرار گرفته است که باعث می شود دسترسی هر شرکتی در هر اندازه ای به یادگیری ماشینی و بهینه سازی توسعه نرم افزار خودش راحت تر از همیشه باشد.
در حال حاضر AWS Cloud9 یک رقیب مشابه محصولات مایکروسافت و گوگل می باشد بطوریکه همکاری میان توسعه دهندگان را بهبود می بخشد. این محیط یکپارچه توسعه نرم‌ افزار مزیت هایی همچون برنامه نویسی در لحظه با زبان های مختلف و موقعیت های دور در اختیار کاربران قرار می دهد.
زبان های ارائه داده شده توسط این محیط JavaScript، Python و PHP می باشند پس توسعه دهندگان قبل از شروع کار نیاز به دانلود این زبان ها نخواهند داشت.
مثل اینکه تاثیرات این محیط بر روی توسعه نفوذ هوش مصنوعی در نرم افزار و متعاقبا توسعه اپلیکیشن و وب سایت خواهد بود.
مجله موسسه فناوری ماساچوست از توانایی اش درایجاد ارتباط مستقیم با هوش مصنوعی AWS cloud خبر داده، بطوریکه فرصت هایی دراختیار توسعه دهندگان قرار می دهد که قبلا دسترسی به آن ها ممکن نبوده است.
با یک مدل محاسبات pay-as-you-go رایانش ابری AWS Cloud9 می تواند بعنوان تغییر دهنده بازی برای استارتاپ ها عمل کند و در نهایت ماهیت تعامل کاربر با محصولات تحت وب را تغییر دهد.

منبع:

mashable.com

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط با این پست:

about author

محدثه قاسمی

فارغ التحصیل مهندسی صنایع، مترجم و متخصص در زمینه تجارت الکترونیک و بازاریابی نوین

دیدگاه ها

دیدگاهی بگذارید: