وبلاگ چیتا وب


blog post
کلمه "چگونه" در بین نتایج جستجوی سال 2017 از کلماتی بوده که بیشترین جستجو را به خود اختصاص داده است...

از آنجا که گوگل طی سال های اخیر با استفاده از الگوریتم های ویژه به منبعی برای پاسخ به سوالات کاربران تبدیل شده است این شرکت هر سال لیستی از داغ ترین و بیشترین جستجو های انجام شده کاربران اینترنت طی 365 روز گذشته در موتور جستجوی خود را منتشر می کند. کلمه "چگونه" در سال 2017، داغ ترین کلمه جستجو شده توسط کاربران گوگل بوده است.
بیشترین جستجو های گوگل در سال 2017 دقیقا همان موضاعاتی بود که انتطار می رفت. سه مورد از این موضوعات شامل طوفان ایرما، آیفون 8 و آیفون X بوده است.
اما کلمه چگونه نیز در بین نتایج جستجوی این سال از کلماتی بوده که بیشترین جستجو را به خود اختصاص داده است.
جستجو هایی که با کلمه "چگونه" شروع شده اند شامل : چگونه اسلایم بسازیم (how to make slime)، چگونه عینکی برای خورشید گرفتگی درست کنیم (how to make solar eclipse glasses) و چگونه بیت کوین بخریم (how to buy Bitcoin)، می باشند.
علاوه بر این جستجو ها، سوالات مهمی نیز در جستجوی گوگل مطرح شده که عبارتند از : تعدا پناهندگان سیاسی دنیا، چگونگی تشکیل طوفان ها و اینکه از کجا شروع می شوند، چگونگی اثبات اعتبار و چگونه به پورتو ریکو کمک کنیم.

گوگل همراه با بیشترین کلمات جستجو شده، جستجوهای برتر و داغ دیگری را نیز در دسته بندی های متفاوتی مشخص کرده است که شامل موارد زیر می باشند :

  • بازیگران (مگان مارل، کوین اسپیسی،گل گدوت)
  • اخبار جهانی (طوفان ایرما، تیراندازی در لاس وگاس)
  • فیلم ها (آی تی، زن شگفت انگیز، زیبا و بهترین)
این آمار جستجو ها مربوط به جهان بوده، برای مشاهده جستجو های کشور های مختلف به این لینک بروید.
درضمن نا گفته نماند گوگل هر سال ویدئویی مبنی بر جستجو های انجام شده منتشر می کند. برای تماشای ویدئو به این لینک مراجعه کنید.

منبع:

theverge.com

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط با این پست:

about author

محدثه قاسمی

فارغ التحصیل مهندسی صنایع، مترجم و متخصص در زمینه تجارت الکترونیک و بازاریابی نوین

دیدگاه ها

دیدگاهی بگذارید: