وبلاگ چیتا وب


blog post
اکثر ویژگی های مفید این ربات هوشمند برای کاربران معمولی اندروید ناشناخته است و به همین دلیل گوگل اخیرا وب سایتی جهت آشنایی کاربران با دستیار صوتی اش راه اندازی کرده...

دستیار گوگل در واقع دستیار صوتی گوگل می باشد که می توان آن را نسخه ی تکامل یافته ی Google Now در نظر گرفت این کمپانی دستیار صوتی اش را به گونه ای طراحی کرده که بر روی هر دستگاه اندروید، آیفون و بسیار ی از اسپیکر های هوشمند قابل اجرا می باشد.
شما می توانید از دستیار گوگل برای اجرای برنامه ها و دستگاه ها، پرسیدن هر نوع سوال، برنامه ریزی و انجام انواع کارهای مفید استفاده کنید.
دستیار صوتی گوگل نطق اصلی اغلب تولید کنندگان حاضر در نمایشگاه CES 2018 می باشد، از آنجایی که اغلب تولید کنندگان اسپیکر های هوشمند محصولات خود را بر پایه دستیار های صوتی گوگل معرفی کرده اند، گوگل تصمیم دارد عملکرد دستیار صوتی خود را بطور منحصر بفردی گسترش دهد.
اما اکثر ویژگی های مفید این ربات هوشمند برای کاربران معمولی اندروید ناشناخته است و به همین دلیل گوگل اخیرا وب سایتی جهت آشنایی کاربران با دستیار صوتی اش راه اندازی کرده که به خوبی شما را از هر جهتی راهنمایی خواهد کرد.
دستیار گوگل مجموعه اطلاعات جامعی را بر اساس طبقه بندی های مختلف مثل بازی و سرگرمی، اطلاعات علمی و تکنولوژی، موسیقی و فیلم و ... در اختیار کاربر قرار می دهد، در واقع با این دستیار هر کاربر می تواند گوگل شخصی خود را داشته باشد. این سایت به شما در نحوه استفاده از دستیار گوگل کمک خواهد کرد.
مثلا می توانید در مورد چگونگی وضعیت آب وهوا یا اینکه به کدام فروشگاه برای خرید بروید سوال کنید و دستیار گوگل به راحتی پاسخی در اختیارتان خواهد گذاشت.

منبع:

digitaltrends.com

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط با این پست:

about author

محدثه قاسمی

فارغ التحصیل مهندسی صنایع، مترجم و متخصص در زمینه تجارت الکترونیک و بازاریابی نوین

دیدگاه ها

دیدگاهی بگذارید: