به روز نگهداری و پشتیبانی

به روز نگهداری و پشتیبانی پروژه شما

به روز نگهداری و پشتیبانی از پروژه شما

شاید بتوان گفت به روز نگهداری و پشتیبانی وب سایت و یا برنامه موبایلی که ما برای شما طراحی و پیاده سازی کرده ایم، از طراحی مهمتر است. دلیل آن نیز واضح و مشخص می باشد، زیرا به دلایل مختلفی که برخی از آنها را شرح خواهیم داد ممکن است پروژه شما، چه وب سایتی ساده و استاتیک باشد، چه برنامه پیشرفته مبتنی بر وب باشد و یا برنامه موبایل، از دسترس خارج شود و یا به مرور زمان شماربازدید کننده های وب سایت شما کاهش یابد و یا پس از مدتی در صفحات ابتدایی نتیجه موتورهای جستجو قرار نگیرد.
در مورد انواع وب سایت در این صفحه توضیه داده ایم.

به روز نگهداری و پشتیبانی از پروژه شما

آمار و ترافیک وب سایت

اول از همه اینکه وب سایت شما طبق نیاز شما و طبق اطلاعات و آماری که شما به ما در ابتدا داده اید طراحی و اجرا شده است.به عنوان ممکن است شما در ابتدا برآورد کرده باشید در روز 100 بازدید کننده دارید و حجم اطلاعات بارگزاری شده در ماه 1000 مگابایت است. با محاسبه این ارقام و اطلاعات بارگزاری شده در فضای میزبانی وب سایت شما در شروع، ممکن است همه چیز به خوبی و طبق پیش بینی و انتظار شما پیش برود. ولی پس از مدتی تعداد مخاطبان و بازدیدکنندگان شما به طرز چشمگیری بالا می رود و در عرض زمانی نسبتا کوتاه وب سایت شما با سرعتی بسیار پایین در معرض دید کاربران قرار می گیرد. مطمئن باشید اکثر کاربران و بازدیدکنندگان انتظار دارند وب سایت با سرعتی بالا در جلوی چشمانشان ظاهر شود و در صورت تاخیر در اجرا، به سراغ وب سایت دیگری می روند. بنابراین مسئله ترافیک وب سایت شما بسیار مهم است و در قیمت پروژه شما نیز بسیار تاثیرگذار است، خواه وب سایت باشد و یا برنامه موبایل. همزمان با تغییرات اطلاعات و عناصر موجود در وب سایت شما و همینطور بالا رفتن آمار بازدیدکنندگان ، می بایست فضای ذخیره سازی و سخت افزار مربوط به اطلاعات شما نیز ارتقاء پیدا کند. این یکی از مهمترین مسائل مربوط به پشتیبانی پروژه شماست.

به روز نگهداری و پشتیبانی از پروژه شما

امنیت پروژه شما

از دیگر مسائل مهم حفظ و برقراری امنیت وب سایت و برنامه شما در برابر حملات بی پایان هکر ها می باشد. امروزه یکی از دردسر ساز ترین مشکل در زمینه نگهداری و حفظ یک کسب و کار اینترنتی، جلوگیری و ایستادگی در مقابل حملات مستمر هکرهاست. هرچه کسب و کار اینترنتی شما بیشتر پیشرفت می کند از آنسو خطرات احتمالی حملات هکرها نیز بیشتر می شود. بخشی از امنیت پروژه شما مربوط به میزبان یا هاستینگ شما می باشد ولی بخش تخصصی و اعظم آن مربوط به طراحی و برنامه نویسی پروژه شما می باشد که ما سعی خواهیم کرد از بطور ریشه ای و از ابتدا به امنیت پروژه شما پرداخته و در تمامی قسمت های وب سایت و برنامه شما آن را رعایت کنیم و مادامی که با شما دوست عزیز همکاری داریم مسئولیت حفظ و برقراری امنیت اطلاعات موجود در وب سایت شما با ما خواهد بود.

به روز نگهداری و پشتیبانی از پروژه شما

به روز بودن طراحی

دیگر مسئله مهم در زمینه به روز نگهداری وب سایت و برنامه شما، به روز شدن طراحی بخش ظاهر و تعامل آن با کاربر، طبق استانداردهای به روز جهانی در این زمینه می باشد. امروزه طراحی و گرافیک به صنعتی بسیار پیشرفته، مهندسی و پر طرفدار تبدیل شده است. شرکت های بزرگ در بخش طراحی حتی به مسائل روانشناسی رنگ نیز توجه بسیاری می کنند، و همیشه سعی بر این دارند که ظاهر وب سایت خود را که شامل رنگ بندی، اجزاء و عناصر موجود در صفحه، قلم ها و لوگوی شرکت می باشد را به روز نگه دارند. این یک موضوع بسیار مهم است، همانگونه که شاهد هستید به روز شدن و پیشرفت طراحی در هر صنعتی به وضوح دیده می شود، از پوشاک و بسته بندی گرفته تا صنعت خودروسازی و کامپیوتر و الکترونیک. پس قطعا شما هم می بایست ظاهر وب سایت یا برنامه خود را همیشه به روز کنید.

ما با اطمینان خاطرو افتخار کلیه خدمات مربوط به امنیت، پشتیبانی اطلاعات و به روز نگهداری ظاهر و زیر ساخت های پروژه مشتریان عزیز را با دقت تمام انجام خواهیم داد. فراموش نکنید ما راه درازی را با یکدیگر در پیش رو داریم.

نگارنده : تیم تخصصی چیتا وب، کپی و استفاده فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.