آموزش ها


blog post

آموزش زبان HTML اولین مرحله ای است که هر طراح وب باید آن را بداند، و برای یادگیری در اولین مرحله باید این آموزش را کامل و دقیق فرا بگیرید. زبان HTML و تگ های آن ساده و در عین حال کارآمد میباشند. در این درس با ساختن فایل html و ذخیره ی آن آشنا میشوید.

ادامه مطلب
blog post

در این درس کمی با تاریخچه ی اینترنت، زبان HTML و همچنین برخی از تگ های مهم و اساسی که وجود آن ها در یک صفحه وب الزامی ست آشنا میشوید. تگ های زبان HTML5 برای مرورگر بسیار مهم و ضروری است چرا که بر اساس آن هاست که یک صفحه وب، استاندارد میشود.

ادامه مطلب
blog post

تا اینجا کدها را در محیط notepad ویندوز نوشته اید، برای کدنویسی راحت تر و بهتر نیاز به یک محیط کدنویسی خوب دارید، به این منظور برای شما برخی از محیط های مناسب را معرفی میکنیم که به اختیار خود یکی از آنها را انتخاب و نصب کنید. تمام ویراشگرها پلاگین هایی دارند که با نصب آن ها و استفاده از آن ها کار کد نویسی را برای شما راحت تر و سریع تر می کند.

ادامه مطلب
blog post

در این بخش یاد میگیرید که چگونه از پلاگین Emmet استفاده کنید، و همچنین با تعدادی از تگ ها برای نوشتن متن و عنوان های صفحه آشنا میشوید. تمامی ویراشگرها پلاگین دارند اما اسم و طرز استفاده آن ها متفاوت است. استفاده از تگ ها الزامی ست و با نوشتن آن ها مرورگر صفحه وب شما را یک صفحه وب استاندارد میداند.

ادامه مطلب
blog post

در این بخش به کدهایی که مربوط به لیست ها و لینک ها هست میپردازیم، تگ های ul, li, a تگ های بسیار پرکاربرد هستند و در بحش های مختلف وب سایت از آنها استفاده میشود. این بخش داری تمرین است که فایل آن برای دانلود در اختیارتان قرار داده شده است.

ادامه مطلب
blog post

در این بخش با تگ های video, audio, img آشنا میشوید، علاوه بر این ها، تگ div را یاد میگیرید که از مهم ترین تگ هایی است که یک طراح حرفه ای از آن بسیار استفاده میکند. آدرس دهی تصاویر، صداها و فیلم ها خیلی مهم میباشند و باید به دقت آنها را در سند HTML بنویسید.

ادامه مطلب