طراحی وب سایت

همه چیز درباره طراحی وب سایت

همه چیز درباره طراحی وب سایت

چه کسانی نیاز به وب سایت دارند؟

امروزه نیاز به داشتن وب سایت برای هر شخص که در جامعه به هر نحوی فعالیت می کند امری ضروری تلقی می گردد. چرا که بیشتر جستجوهای کاربران بصورت اینترنتی بوده و چه بهترکه موتورهای جستجو کاربر را به سمت تارنمای شما هدایت کنند. با یک جستجوی ساده در موتورهای جستجو به راحتی می توان دریافت که داشتن یک وب سایت تا چه حد می تواند در رونق کسب و کار شما تاثیر داشته باشد. کاربران و مشتریان در هر رسته و صنفی نیاز خود را درابتدا در مرورگرها جستجو کرده و سپس طبق لیستی که مرورگر پس از نتیجه جستجو به کاربر می دهد، شروع به بررسی سرویس دهنده مورد نظر خود نموده و پس از بررسی وب سایت سرویس دهنده ها یکی را انتخاب کرده و از آن تقاضای سرویس مورد نظر خود را می نمایند. بعنوان مثال شما در گوگل عبارت "قیمت دوچرخه" و یا "قیمت ایمپلنت دندان" را جستجو می کنید. گوگل لیستی ازهزاران وب سایت و فروشگاه به شما ارائه می دهد، شما به ترتیب از ابتدا وب سایت ها و فروشگاه های آنلاینی که در پیش رو دارید را بررسی می کنید و هرکدام که از نظر طراحی، قیمت و سرویس مورد نظر شما از بقیه برتر بود را انتخاب کرده، اگر هدف شما خرید آنلاین بود خرید خود را انجام می دهید و اگر قصد شما بررسی خدمات دندانپزشک در زمینه ایمپلنت بود، از طریق قسمت تماس با ما در وب سایت دندانپزشک با مطب وی تماس گرفته و یا بصورت آنلاین وقت می گیرید. این تنها خدمت کوچکی از دنیای وب و تجارت الکترونیک به شمار می آید، امروزه تجارت الکترونیک به رشته ای بسیار تخصصی و مهندسی بدل گشته است بطوریکه وب سایت ها از نظر درآمد از تمامی مشاغل در حال سبقت گرفتن می باشند. افرادی با ایده هایی ساده و خلاقانه از طریق یک وب سایت و یا فروشگاه آنلاین در عرض زمانی کوتاه به درآمد های میلیاردی دست پیدا می کنند.

همه چیز درباره طراحی وب سایت

اهداف

البته هدف هر فرد از داشتن یک وب سایت با دیگرافراد فرق می کند، ممکن است شما یک فروشگاه لوازم ورزشی داشته باشید و هدفتان از ورود به دنیای تجارت الکترونیک راه اندازی یک فروشگاه مدرن آنلاین لوازم ورزشی باشد، از طرفی یک پزشک نیز می تواند اهداف مختلفی داشته باشد، می توانید با داشتن وب سایت فقط خودتان را معرفی کرده و در چند صفحه به شرح خدمات، رزومه کاری، ساعات فعالیت در مطب و بیمارستان پرداخت و در نهایت آدرس و شماره تماسی جهت مراجعه مشتریان ذکر کرد و تمام. این یک وب سایت ساده با هدف معرفی خودتان، کسب و کار و آدرس محل کسب و کار شما خواهد بود، ولی شما می توانید امروزی تر و مدرن تر از اینها فکر کنید، می توانید به مشتری و یا بیماری که به وب سایت شما سر میزند این امکان را بدهید که بصورت آنلاین وقت رزرو کند و یا با شما در تعامل باشد، صفحه ای جهت مشاوره تخصصی در مورد بیماری ها و مشکلات عمومی بیماران در وب سایت خود داشته باشید، و یا حتل فراتر از اینها ، اگر یک روانپزشک و یا روان شناس هستید در وب سایت خود بصورت هوشمند و آنلاین بیماران را روانکاوی کنید و پس از مدتی که به تبحر کافی در زمینه روانکاوی آنلاین دست پیدا کردید علاوه بر وب سایت اپلیکیشن روانشناسی هوشمند خود را ارائه دهید.

میبینید؟ دنیای تجارت الکترونیک بی انتهاست، شما هر چقدر خلاقیت به خرج دهید نتیجه بیشتری می گیرید، مثالی که در رابطه با روانپزشک آوردیم می تواند زندگی شما را متحول کند. به چنین ایده هایی ایده های استارتاپی می گویند در مورد استارتاپ می توانید اینجا بیشتر بخوانید.

عوامل زیادی در موفقیت شما در رابطه با وب سایتتان نقش دارند که برخی از آنها عبارتند از: طراحی گرافیکی وب سایت که شامل انتخاب ترکیب رنگ های وب سایت و عناصر موجود در آن طبق اصول روان شناسی رنگ و تعامل آنها با بازدید کننده (در این باره بیشتر بخوانید)، واکنشگرا بودن وب سایت شما، بهینه سازی و قرار دادن وب سایت شما در موتورهای جستجو، برنامه نویسی و اجرای وب سایت شما توسط تکنولوژی های به روز و استاندارد و غیره، شما خودتان نیز می توانید وب سایت خودتان را راه اندازی کنید که در اینجا ما سعی کرده ایم به شما تکنیک ها و روش هایی را آموزش دهیم که البته نیاز به اندکی آشنایی با اصول اولیه این کار دارد.

همه چیز درباره طراحی وب سایت

در نهایت اگر قصد راه اندازی یک وب سایت شخصی، خبری، فروشگاه آنلاین، اپلیکیشن موبایل، برنامه تحت وب و یا توسعه کسب و کار سنتی خود از طریق راهکارهای تجارت الکترونیک دارید و یا ایده ای در زمینه تجارت الکترونیک و استارت اپ دارید می توانید به تیم متخصص چیتاوب اعتماد کنید و کارتان را به ما بسپارید، همچنین می توانید از طریق این صفحه با ما در تماس باشید، کارشناسان ما با حوصله و تامل پاسخگوی سوالات شما دوست گرامی خواهند بود.

در این صفحه شرح بیشتری از خدماتی که چیتا وب می تواند به شما دوست عزیز ارائه دهد به همراه توضیح مختصر ذکر شده است.

نگارنده : تیم تخصصی چیتا وب، کپی و استفاده فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.